Verseny 2009

A kész vagy készülő munkákról itt lehet többet olvasni, illetve itt zajlanak a hírdetmények is.
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

A héten kikerülnek a versenyművek... ma éjfél előtt futott még be:)
Szép, sok lett a felhozatal. Gratulálok mindenkinek!
Nagyon színvonalasak lettek, most hogy a határidő után belelestem a cikkekbe, versenymunkákba...
Avatar
boczhunor
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009. augusztus 5. szerda, 6:00

Húúú,csúcs!!

Hozzászólás Szerző: boczhunor »

Úgy izgulok,mintha angyal,mikulás és szilveszteri ünnepség lenne egyszerre.Másra se gondolok,csak arra,hogy ki mit küldött be,hány projekt van... :D :D
Holnap már eredményhirdetés és végre láthatom a projekteket. :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Avatar
boczhunor
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009. augusztus 5. szerda, 6:00

Na ma eredményhirdetés és kikerülnek a projektek.

Hozzászólás Szerző: boczhunor »

Na itt van ez a szép nap,mikor kikerülnek a projektek.Yupi!!!!!!!!!Már csak az izgalmaimat kell türkőztessem. :lol: :lol: :lol: :D :D :D
Avatar
winnerbt
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2007. március 25. vasárnap, 6:00

Hozzászólás Szerző: winnerbt »

A gyengébb projecteket most emelik át a doktori disszertációjukba a NASA-nál dolgozó profok, a jobban sikerülteket 80 évre titkosítják, mert az emberiség még nem érett meg rájuk, a nagyon jók miatt meg elvitték az UFO-k a Robit, hogy segítsen értelmezni őket, mert vacakol a hiperhajtóművük és kellene pár ötlet.
Avatar
DOGMAN
Chipgyilok
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2006. augusztus 27. vasárnap, 6:00

Hozzászólás Szerző: DOGMAN »

winnerbt írta:A gyengébb projecteket most emelik át a doktori disszertációjukba a NASA-nál dolgozó profok, a jobban sikerülteket 80 évre titkosítják, mert az emberiség még nem érett meg rájuk, a nagyon jók miatt meg elvitték az UFO-k a Robit, hogy segítsen értelmezni őket, mert vacakol a hiperhajtóművük és kellene pár ötlet.
Robi!
Ugye figyelmesen elovastad a PDNK (párhuzamos dimenzióba nyíló kapu) utasításait, és nem tekerted 200 GHz fölé a tachion gyűjtő konvertert???
Remélem, mert ha nem, akkor sose jutsz vissza, csak ha megkeresed a másik DOGMAN-t odaát...én addigra megpróbálok egy továbfejlesztett csillapító szűrőt átjuttani neki az tartalék alagúton át!
Ha megtalálod, monddel nei ezeket, és akkor visszajuthatsz még ma éjfélig, vagyis reggelre mielőtt elindulnál. Így tudsz szólni magadnak, hogy ne is indulj el. Vagyis akkor nem is tudsz visszajönni szólni...ööö...izé, ebbe mindig belekeveredek.

:lol: :lol:
Avatar
DOGMAN
Chipgyilok
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2006. augusztus 27. vasárnap, 6:00

Hozzászólás Szerző: DOGMAN »

Ööööö.. úgylátszik nem sikerült a párhuzamos DOGMAN-nak Robival felvenni a kapcsolatot.
Már 1 óra 17 perce vissza kellett volna érnie a mellettünk levő univerzumból. :cry:
Avatar
tetye
Chipgyilok
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007. augusztus 29. szerda, 6:00

Hozzászólás Szerző: tetye »

Azért ne essünk pánikba!
Lehet hogy csak kiszáradt a fluxus ,kondenzárlatos.
Ez esetben csak 32évet kell várnia mire az időzítő újra a nullához ér, és meg nyílik a gateway... :D
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

Megérkeztem. Csak a Nagy Kutya széléről a Szíriuszra nehéz volt eljutni... (http://hu.wikipedia.org/wiki/Sz%C3%ADriusz) Némi napfottevékenység is volt közben és a Titánon szálltunk le kivárva a végét (láttam a lezuhant szondát is, mint helyi nevezetességet...).

A 24/72 időkibővítő előzetes kísérleteit kellett ott lefolytatnom, mert a földi gravitáció és vízgőz zavarja a működését... De nem volt egészen sikeres, mert az óra 3x gyorsabban jár, de én meg 1/3-ra lassultam.. A tárgyak gyorsabban estek le, hamarabb égett meg az ón, de nem sikerült a látszólagos időt kibővíteni...

A hosszú út alatt a pályamunkákat beírtam, lehet csemegézni....
A díjazás/besorolás/eredményhírdetés is hamarosan.

Köszönöm szépen a sok munkát! 14 db érkezett végül. Ha valakit kifelejtettem, szóljatok! A versenyt óvni is lehet, de csak itt a fórumon nyíltan.... (remélem nem lesz ilyen...)
Avatar
boczhunor
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009. augusztus 5. szerda, 6:00

Sziasztok!!

Hozzászólás Szerző: boczhunor »

Hát ez lett a leges legjobb programozási verseny.Érdekes,hasznos munkák érkeztek és a legtöbb pájamunka volt,ha az előbbi éveket nézzük...Csak én lógok ki a sorból az Arduino-s programjaimmal. :lol: :lol: :lol:
Mindenkinek gratulálok!!! :lol: :lol:
Avatar
evildodo
Pákabűvész
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2009. február 4. szerda, 7:00

Re: Sziasztok!!

Hozzászólás Szerző: evildodo »

boczhunor írta:Hát ez lett a leges legjobb programozási verseny.Érdekes,hasznos munkák érkeztek és a legtöbb pájamunka volt,ha az előbbi éveket nézzük...Csak én lógok ki a sorból az Arduino-s programjaimmal. :lol: :lol: :lol:
Mindenkinek gratulálok!!! :lol: :lol:
Tényleg nagyon érdekes lett a verseny, én dönteni sem tudnék a zsűri helyébe... :)
Mindenkinek szívből gratulálok, gyönyörű munkákat láthatunk!
Geht nicht, Gibt's nicht!
Avatar
DOGMAN
Chipgyilok
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2006. augusztus 27. vasárnap, 6:00

Hozzászólás Szerző: DOGMAN »

Ááááááhh két projekttel indultam volna, és szentül meg voltam győződve hogy mindkettőt el is küldtem...Ez van ha az ember huzamosabb ideig nem alszik.. :cry:

Na majd a következő versenyre. :)
Avatar
kapu48
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2008. augusztus 29. péntek, 6:00

Hozzászólás Szerző: kapu48 »

Nagyon színvonalas pályaművek jöttek be!
Mindenkinek gratulálok az elért eredménytől függetlenül!
Jó hatása volt az értékes pályadíjaknak!
Izgatottan várjuk az eredményhirdetést!
:D
Avatar
boczhunor
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009. augusztus 5. szerda, 6:00

Kedves kapu48!!

Hozzászólás Szerző: boczhunor »

Sziasztok.Beszéltem Roberttel és az eredményhirdetés holnap estére várható. 8)
Avatar
DOGMAN
Chipgyilok
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2006. augusztus 27. vasárnap, 6:00

Hozzászólás Szerző: DOGMAN »

no émmá nem várok tovább, lefekszem, mer reggel kiküldetésbe kell autóznom...
Avatar
boczhunor
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009. augusztus 5. szerda, 6:00

Bocs,kedves DOGMAN,nekem ezt mondta Robert.

Hozzászólás Szerző: boczhunor »

Sziasztok.Bocsánatot kérek,én csak azt írtam ide ,amit nekem mondtak.De Róbert azt is mellé fűzte,hogy az idő rabja és megpróbálja az eredményhirdetést feltenni.Tehát bocs.Üdv. Hunor!!! :oops:
Válasz küldése