Arduino kezdő

Processing/Wiring (illetve C) nyelvű programozási fogások, tippek. (AVR-Duino, Arduino, EthDuino, Diecimila, Severino, Nano, LilyPad)
Bagizo
Újonc
Újonc

Re: Arduino kezdő

HozzászólásSzerző: Bagizo » 2020. június 8. hétfő, 19:14

Sziasztok!

Nem tartozik kifejezetten ennek a bejegyzésnek a témájához, de nem akartam új témát kezdeni! Készítettem egy weblapot amiben az elmúlt években szerzett tapasztalataimat, és összegyűjtött információkat helyeztem el. Kifejezetten kezdőknek csináltam, olyan problémákra igyekeztem megoldásokat adni, amikkel jómagam is küzdöttem a kezdetek kezdetén! Reményeim szerint arra is jók a leírások, hogy szinte nulláról tanulhasson Arduino-t az akit ez érdekel. Némi elektronikai alapismeret, és érintésvédelmi ismeret is helyet kapott. Még nincs kész, talán soha nem is lesz! A weblap elérhetősége:

www.STARduino.hu

Remélem lesz olyan, akinek segít amit itt talál!

Köszönettel

Bagi Zoltán

Kraken
Újonc
Újonc

Re: Arduino kezdő

HozzászólásSzerző: Kraken » 2020. június 8. hétfő, 21:43

Azt szeretném, hogy a mobilommal (android) tudjak egy LED-et ki be kapcsolni az Arduino UNO Wifi-mel.
Kezdésnek ugye feltöltöttem az Arduino UNO Wifi-re SimpleWebServerWifi-t amire mostmár nem írja, hogy frissítsem, hanem folyamatosana zt írja, hogy "Attempting to connect to Network named: Arduino Uno Wifi - proba"
Mit rontok el? Tudna nekem ebben valaki segíteni?

Vissza: “Arduino / C-nyelvű programozás (AVR-Duino, EthDuino, Arduino, Diecimila)”