labview + arduino mega

dezs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. február 16. szombat, 23:48

labview + arduino mega

Hozzászólás Szerző: dezs »

Sziasztok!

Arduino Mega-t szeretnék LabView-al használni. Nem tudom feltölteni a kártyára a "LIFA_Base" progit, ami az interfész lenne a programcsomag és a kártya között. Már a fordítás sem megy, kétoldalas hibaüzeneteket kapok....
Valakinek van bevált receptje?
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Re: labview + arduino mega

Hozzászólás Szerző: Robert »

Egy hibaüzenet képernyőfotót csatolj. TE ülsz a gép előtt, különben ötletbörze lenne...

Arduino-0023-t is próbáld ki!
dezs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. február 16. szombat, 23:48

Re: labview + arduino mega

Hozzászólás Szerző: dezs »

Jogos.
Csak időm nincsen soha semmire.
Csatoltam a hibaüzenet elejét. Ez megy még 2-3 oldalon át. Akkor kapom, ha a saját gépemen próbálom feltölteni, amin az Accel Stepper lib is fönt van, de próbáltam másik gépen is, ahol előtte nem volt még Arduino és csak ezt a lifa_base könyvtárat tettem fel.

Mi az az Arduino 0023?
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Re: labview + arduino mega

Hozzászólás Szerző: Robert »

Az Arduino keretrendszer több veziószámon növekszik:
Arduino-001-gyel indult és Arduino-0023-ig növekedett. Itt kettévált az útja a Wiringtől.
Arduino-1.0 lett belőle. És a kódban sokmindent átírtak, hogy a kompatibilitást/csereszabatosságot felrúgják. Az az ág most Arduino-1.0.5-nél jár.
Arduino-1.5 (beta sorozat) az ARM támogatásra is ki lett hegyezve. Arduino-1.5.2beta-nál jár.

A hibaüzenet: AccelStep libraryként van fenn? Tipp: másold be a teljes lib-t a *.pde vagy *.ino mellé.
Ha a programod *.ino: Arduino 1.x, ha *.pde, akkor Arduino-0023 a kertrendszer amivel fordítani kellene.

Tipp2: Mydocuments/Arduino/LIFA_Base könyvtárat tedd át máshova.
Válasz küldése