230V fázis jelenlét figyelése!

kukuri
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014. január 20. hétfő, 12:50

230V fázis jelenlét figyelése!

Hozzászólás Szerző: kukuri »

Üdvözletem.
A feladat amit meg akarok oldani az egy vezetéken levő 230V jelenlétének a figyelése.
Arra gondoltam hogy ezt optocsatolóval meg is lehetne oldani. Amit kinéztem az a H11D1 opto csatoló.
A kérdésem. Működhet az optocsatolóval való jel küldése arduino felé? Ha igan akkor milyen biztonsági egységeket érdemes beépíteni?
Gondolok itt az eszközök nyákon való elhejezésére, nyákon való marás a 230V és 5V rész között...

A lényeg az lenne, hogy egy bistabil relét szeretnék működtetni ami 230V -ot kapcsolna 5V jellel. A kapcsolás után le akarom ellenőrizni hogy a kapcsolás sikeres volt vagy sem.
vargham
Chipgyilok
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2014. január 8. szerda, 8:32

Re: 230V fázis jelenlét figyelése!

Hozzászólás Szerző: vargham »

Hogyan tervezed átalakítani a bejövő AC 230 Voltot, hogy meghajtsd vele a LED-et?
kukuri
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014. január 20. hétfő, 12:50

Re: 230V fázis jelenlét figyelése!

Hozzászólás Szerző: kukuri »

"Arra gondoltam hogy ezt optocsatolóval meg is lehetne oldani. Amit kinéztem az a H11D1 opto csatoló."
vargham
Chipgyilok
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2014. január 8. szerda, 8:32

Re: 230V fázis jelenlét figyelése!

Hozzászólás Szerző: vargham »

Megnéztem a H11D1 adatlapját. http://www.vishay.com/docs/83611/83611.pdf Hol van benne olyan, hogy a bemenetére 230 V AC-t lehet kapcsolni?
Azt írja az adatlap, hogy:
  • Input maximum reverse voltage max 6V.
  • Input DC current max 60 mA. Ez a LED maximálisan megengedett árama.
  • Forward voltage (IF = 10 mA) 1.5 V, vagyis 1,5 Volt fog 10 mA áramot áthajtani a LED-en.
Ezekből következik, hogy a 230 V AC-t egyenirányítani kell, majd az így kapott 324 Volt DC-ből valahogy 1,5 Volt körüli feszültséget csinálni, hogy ne égesd el az optocsatoló bemeneti LED-et. Lehetne például áramkorlátozó ellenállással működtetni, de elég sok Wattot (kb 3-6 között) fűtene el rajta. (De ha elég lenne neki 5 mA, akkor csak 1,7 Wattot kell elfűteni. De az is sok.)

A H11D1 ugyanis a kimenetén viseli el a 300 Voltot és az 5300 Voltos tüskéket. De írjátok meg nyugodtan, ha félreértettem az adatlapot.

Még néhány tipp itt:
https://www.eevblog.com/forum/projects/ ... (ac-mains)

De neked inkább valami ilyen eszköz kellene: AC line monitor Logic-Out http://www.mouser.com/ds/2/149/MID400-68116.pdf Ez pont azt csinálja, ami neked kell.
_jani_
DrótVégénSzéndarab
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2019. február 26. kedd, 16:17

Re: 230V fázis jelenlét figyelése!

Hozzászólás Szerző: _jani_ »

kukuri írta:"Arra gondoltam hogy ezt optocsatolóval meg is lehetne oldani. Amit kinéztem az a H11D1 opto csatoló."
Szia! Az optocsatoló jó megoldás a hálózati feszültség érzékelésére és leválasztására. Szerencsére a kereső bőven hoz fel találatot a témára...
(PL: https://www.google.com/search?sxsrf=ACY ... 08&bih=826 ; http://skory.gylcomp.hu/kapcs/led230.html )
A kapcsolás kialakításánál lényeges szempont, hogy az optocsatolóról vett jel hogyan lesz feldolgozva, számít-e a LED vibrálása. STB...

Feszültség jelenlétének érzékelésére a soros kondenzátoros kapcsolás (szerintem) előnyösebb, mert a megfelelő kialakítással nincs melegedő alkatrésze, s a kondenzátor mérete is elfogadható marad, 1-10mA LED-áramnál...
A soros kondenzátor miatt, az egymásutáni gyors ki-be kapcsolásokat kerülni kell!
S jó minőségű, legalább 600-700V-os váltóáramú ( AC-s, ) kondenzátort kell beépíteni.

A sima ( soros ) ellenállásos kapcsolás is jó megoldás, ha a szinuszhullámhoz kell a folyamatot szinkronizálni. PL: fázishasításos teljesítmény szabályzás... ( Lásd: https://www.electronoobs.com/eng_arduino_tut39.php )
Azt, hogy az ellenállás mennyire fog fűteni? Kiszámítható a feszültségből és áramból. ( Ohmtörvény. )

FONTOS!!!
Minden áramköri elemet és alkatrészt, ami a hálózathoz csatlakozik, feszültség alattinak kell tekinteni, aminek érintése életveszélyes! !!!
Kellő körültekintéssel kell eljárni az egyedileg kivitelezett áramkörök tervezésekor és elkészítésénél!
Az áramkörön legyen jól áttekinthető, hogy mely részek (alkatrészek) kapcsolódnak a hálózathoz, vagy lehetnek életveszélyes feszültség alatt!
A biztonsági távolság a minél nagyobb annál jobb. ( Az ésszerűség határain belül... )
Meg kell akadályozni a feszültség alatti részek (véletlen) érintését.
A doboz kialakítástól függően vagy kettős szigetelést, vagy védőföldelést kell alkalmazni!
Bocs kicsit rámentem a biztonságra. De annál nem lehet semmi fontosabb.
by _jani_ :wink:
fodisoft
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2020. március 14. szombat, 13:38

Re: 230V fázis jelenlét figyelése!

Hozzászólás Szerző: fodisoft »

Nekem, ehhez hasonló kérdésem lenne, azzal a különbséggel, hogy nekem áramot kellene figyelnem , mégpedig elég kicsit, 230VAC/20mA tehát Kb. 5W ledes izzón (Lámpa) (Ez a becsavarhatós energiatakarékos) átfolyó áram megléte
Erre van ötletetek?

Nekem jó, ha egy relét tudok kapcsolni, amikor van, vagy nincs áramlás. nem muszáj TTL szintű kimenet.
Avatar
aaszabo
Tranzisztorgyógyász
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. január 22. vasárnap, 7:00

Re: 230V fázis jelenlét figyelése!

Hozzászólás Szerző: aaszabo »

Áram méréséhez a jó és biztonságos megoldás az áramváltó.
Keress rá arra hogy áramváltó, vagy angolul current transformer
A Tavir oldalon is a fórumban találsz sok okosságot, de a google is a barátod.

Konkrét termék Róbert boltjában is kapható:
https://shop.tavir.hu/product_info.php/ ... alto-p-945
fodisoft
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2020. március 14. szombat, 13:38

Re: 230V fázis jelenlét figyelése!

Hozzászólás Szerző: fodisoft »

aaszabo írta:Áram méréséhez a jó és biztonságos megoldás az áramváltó.
Keress rá arra hogy áramváltó, vagy angolul current transformer
A Tavir oldalon is a fórumban találsz sok okosságot, de a google is a barátod.

Konkrét termék Róbert boltjában is kapható:
https://shop.tavir.hu/product_info.php/ ... alto-p-945
Ezzel a probléma az, (mert természetesen próbáltam, ráadásul 5A méréshatárral rendelkezőt), hogy nagyon az alján van a mérés tartománynak a 20mA,kicsi a felbontás és nem mérhető biztonságosan.
Avatar
aaszabo
Tranzisztorgyógyász
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. január 22. vasárnap, 7:00

Re: 230V fázis jelenlét figyelése!

Hozzászólás Szerző: aaszabo »

Hát olcsó és biztonságos megoldást kis értékű AC árammérésre nem tudok mondani.
Csak biztonságosat igen:
https://www.ato.com/current-sensor-ac-dc-0d1ma-to-5a

Csak olcsó (NEM AJÁNLOTT) és nem biztonságosat nem is ajánlom. Ilyen esetben a soros ellenálláson feszmérés felejtős és veszélyes!!! Sok felkiáltó jellel.

Okos(kodó) megoldás lehet, ha csak arra vagy kíváncsi, hogy a fogyasztód kap-e áramot, vagy sem, hogy más fizikai jellemzőit figyeled.
Pl, ha ez egy világító eszköz, akkor érzékeld a fényt, mint kísérő jelenségét az áramfogyasztásnak. Ha van fény, akkor fogyasztás is van és fénnyel vezérelten is be tudod húzni a relét, vagy alakíthatsz ki vezérlő jelet további feldolgozásra.

Vagy, ha esetleg bele tudsz nyúlni a törpefeszültségű oldalon és kivezetni valami jelet. Ez még lehet megoldás. Persze, ha ehhez a kompaktul megszerelt LED világítótestbe épített tápot kell megbuherálni, akkor ez nem jó ötlet.

Egyébként mi a cél?
Mérni akarod a teljesítményt, fogyasztást, vagy csak érzékelni akarod a működést?
atilla
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2016. május 10. kedd, 18:35

Re: 230V fázis jelenlét figyelése!

Hozzászólás Szerző: atilla »

Ha csak ilyen kicsi hálózatról működő LED-es lámpa áramát kell figyelni, akkor esetleg próbálkozhatnál olyan megoldással, hogy két 220/6 voltos hálózati trafót szembe fordítasz. A 220-ból csinálsz 6 voltot, majd a 6 voltból 220-at. A 6 voltos részen, ahol kicsi a feszültség, de nagy az áram, ott figyeled az áramot. Le vagy választva a hálózatról, tehát biztonságos. Csak azt kell beleszámolni, hogy két azonos trafóval nem fogod megkapni a kimeneten a teljes hálózati feszt, de ez már egy másik téma.
Avatar
aaszabo
Tranzisztorgyógyász
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. január 22. vasárnap, 7:00

Re: 230V fázis jelenlét figyelése!

Hozzászólás Szerző: aaszabo »

Ez a megoldás nagyon ötletes.
Persze az oda-vissza transzformálgatásnak van vesztesége. De hát mindennek ára van.

Arra viszont nagyon kell figyelni, hogy így a mérendő oldalon közel 1A áram jelenik meg. Ehhez kell a trafókat is kiválasztani és a vezetékeket megfelelően kell méretezni. Különben elfüstöl a mérő oldal.

Nem ismerem a LED lámpák lelki világát, de veszélyes lehet, ha vannak benne teljesítmény ingadozások.
A 230V-os oldalon történő 1-2W-os teljesítmény ingadozás áramváltozása a letranszfotmált oldalon A-es nagyságrendhez közeli értékben indukál áramváltozást. Ezzel számolni kell méretezéskor.

A teljesítmény mindkét oldalon ugyan annyi (veszteséggel nem számolva). Közelítőleg számolva:
P=U x I , tehát U1=230V, P1=5W => I1=P1/U1=22mA
A trafó 6 voltos oldalán: P2=5W, U2=6V => I2=P2/U2=0,83A
Ha valamiért meginog a LED lámpa és 5W helyett 7W-ot vesz fel akár csak rövid ideig is, akkor a mérő oldalon ez 1,16A áramot jelent.
A változás mértéke arányaiban ugyan az, de a mérési oldalon az áram erősség szempontjából a vélhető csúcs kétszeresére érdemes méretezni. Akkor lesz biztonságos.
Válasz küldése