Visszabeszélő....

Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

Na jövőhéten jön:( Pénteken még nem futott be....
Avatar
luxman
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2005. május 6. péntek, 6:00

Hozzászólás Szerző: luxman »

Robert! Nagyon leállt az oldal fejlődése! Mikor várható újabb fejezet megjelenése? Vagy a nyomtatható könyv frissítése? Köszi.
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

A Mega 16 panel megjelenése után. Abban van jópár plusz szolgáltatás.

Valamint egy-két technikai akadályt kell az oldalon (a háttérben) megoldanom. Utána kerülnek fel újabb anyagok-fejezetek.
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Üdv!

Még mindig nem érkezett meg a JANUÁR 9-én rendelt csomagom. Mi van vele? Ha valamiért nem tudod elküldeni, ne sunnyogj, mondd meg, semmi gáz. Ha március 9-ig nincs itt a cucc, inkább ne is küldd, ha utána jön, nem veszem át. Azt hiszem 2 hónap elég kell legyen arra, hogy elküldj egy csomagot.

Molnár Péter
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

Szia,

Írtam feljebb, hogy a postán végigküzdöttem az utat és pénzet adtak vissza (persze a fejelt összeget, mert több csomag is elhagyása került). Az ATMega16 próbapanelből abban volt benne az utolsó darab az első szériából. Az ATMega újabb - második sorozatú és kibővített funkciójű - panelja most hétvégén futott be (pénteken) és az élesztésével még nem vagyok kész meg a mintaprogramjainak ellenőzrésével sem. Bizonytalan beültetésű és teszteletlen panelt nem szívesen adok ki a kezemből. A tesztjei a jövőhét közepére-végére keszülnek el.


A panel többletszolgáltatásai az előző M16-os panelhez képest:
- USB _és_ RS232 sorosport
- Kivezetése a buszoknak
- Nem csak Karakteres, hanem grafikus LCD támogatás is van
- 1-wire busz
- SPI flashmemőória
- Infravevő
- SW handshake lehetősége
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Robert írta:Szia,

Írtam feljebb, hogy a postán végigküzdöttem az utat és pénzet adtak vissza (persze a fejelt összeget, mert több csomag is elhagyása került). Az ATMega16 próbapanelből abban volt benne az utolsó darab az első szériából. Az ATMega újabb - második sorozatú és kibővített funkciójű - panelja most hétvégén futott be (pénteken) és az élesztésével még nem vagyok kész meg a mintaprogramjainak ellenőzrésével sem. Bizonytalan beültetésű és teszteletlen panelt nem szívesen adok ki a kezemből. A tesztjei a jövőhét közepére-végére keszülnek el.


A panel többletszolgáltatásai az előző M16-os panelhez képest:
- USB _és_ RS232 sorosport
- Kivezetése a buszoknak
- Nem csak Karakteres, hanem grafikus LCD támogatás is van
- 1-wire busz
- SPI flashmemőória
- Infravevő
- SW handshake lehetősége
Ez mennyibe fog kerülni? Lesz rajta STK200 programozó csati, vagy USB-n programozható?

P.
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

6 polusu STK programozocsati van rajta. USBn at _csak_ bootloaderrel lehet _bármely_ AVR chipet programozni. De azt is le kell tölteni 1x :P.
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Robert írta:6 polusu STK programozocsati van rajta. USBn at _csak_ bootloaderrel lehet _bármely_ AVR chipet programozni. De azt is le kell tölteni 1x :P.
Mennyibe fog kerülni?
Robert-

Hozzászólás Szerző: Robert- »

A panel (csupaszon) 1900 Ft lett, most díszítem a sallangokkal.

JTAG debugger is van rajta:) A kész panelen gyanús volt a 2 programozó tüskesor :))).


A sallangokkal való feldíszítése után tudok árat mondani rá (előzetes van az kb. 9-10 eFt-re jön ki, ezt szeretném lefaragni... remélem sikerül).
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Udv!

A MegaBoard látom, hogy elfogyott, ezért azt kérdezném, hogy csak NYÁK van még készleten belőle? A csupasz nyákhoz mi jár? Alkatrészlistát adsz hozzá, hogy én is be tudjam szerezni az alkatrészeket? Programozót külön kell rendelnem, vagy benne van a csomagban az is?

Petya
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

Nyák is van, csak idő hiányában fogyott el.
Csupasz nyákhoz a nyák jár:) Aklkatrészlista, beültetési rajz persze van a letölthető anyagok közt megtalálható.

Programozó csak a _komplett_ csomagban van, azaz ha kész MegaBoardot rendsze, akkor 1 STK200 van hozzá. de ha ráér jún31-l akkor lesz. onnantól vagyok szabin és gőzerővel indulnak a gyártás/fejlesztések....
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Robert írta:Nyák is van, csak idő hiányában fogyott el.
Csupasz nyákhoz a nyák jár:) Aklkatrészlista, beültetési rajz persze van a letölthető anyagok közt megtalálható.

Programozó csak a _komplett_ csomagban van, azaz ha kész MegaBoardot rendsze, akkor 1 STK200 van hozzá. de ha ráér jún31-l akkor lesz. onnantól vagyok szabin és gőzerővel indulnak a gyártás/fejlesztések....
Akkor rendelnék egy csupasz nyákot, és egy STK200 csupasz nyákot. Ja, és leírnád még, hogy hol találom az alkatrészlistát és a beültetési rajzot?
Kb. mikorra ér ide a csomag?

(mindjárt leadom a rendelést...)

Petya
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

Modulok->Letöltések->Alkalmazások,mintaprogramok->803...

Este megnézem pontosan melyik változathoz van itthon nyák!

Postára hétfőn kerül, szerdán érkezik....
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Robert írta:Modulok->Letöltések->Alkalmazások,mintaprogramok->803...

Este megnézem pontosan melyik változathoz van itthon nyák!

Postára hétfőn kerül, szerdán érkezik....
Alkatrész listát nem találtam, a beültetési rajzról vagy a kapcsrajzról elég körülményes leolvasni, SMD méretek sincsenek rajta. Tudnál adni egy pontos listát?

Petya
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vendég írta:
Robert írta:Modulok->Letöltések->Alkalmazások,mintaprogramok->803...

Este megnézem pontosan melyik változathoz van itthon nyák!

Postára hétfőn kerül, szerdán érkezik....
Alkatrész listát nem találtam, a beültetési rajzról vagy a kapcsrajzról elég körülményes leolvasni, SMD méretek sincsenek rajta. Tudnál adni egy pontos listát?

Petya
Hétfőn szeretném feladni a rendelést, ezért jó lenne, ha a hétvégén megkaphatnám a listát...

Petya
Válasz küldése