TIVEDA: VEDA előjelző ESPés GPS modul segítségével

ESP8266, ESP32 chipek és az ESP-xx modulok. Programozási nyelvek, trükkök, hardware tippek.
Avatar
SanyiSay
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009. február 28. szombat, 7:00

Re: TIVEDA: VEDA előjelző ESPés GPS modul segítségével

Hozzászólás Szerző: SanyiSay »

csegebiga írta:a MrBig által használt ''WifiManager" rendszerről/programról van valakinek tapasztalata?
Annak idején rápróbáltam amit ígér azt tudja is, de tulajdonképpen semmi extra. Nekem annó hiányzott belőlle az AP-STA válogatás és hogy több AP ponthoz is lehessen elérést menteni. Mondjuk amikor nem megy a router akkor egy másik esp-hez csatlakozzon. Aztán kiírja az összes elérhető wifihálózatot ami meg feleslegesnek tűnt, mert ritkán kell efféle módon csatlakozni esp-vel. Főként a rejtett ssid miatt is. Amúgy pedig amit csinál a csatlakozás, a HTML kezelőfelület, és a fájlbamentés így is úgy is alap dolgok ha esp-t használ az ember. Így nálam csak a "jópofa, de inkább sajátot használok" kategóriába került, de érdemes lenne talán belül a kódban szétnézni, a szerző hogy oldotta meg wifi kapcsolatok felépítését. Manapság ezekből lehet a legtöbbet ellesni.
Avatar
csegebiga
Chipgyilok
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2015. március 27. péntek, 21:27

Re: TIVEDA: VEDA előjelző ESPés GPS modul segítségével

Hozzászólás Szerző: csegebiga »

Az oled kijelzős verzióhoz új fejlemény:
Mr. Big 2016.09.17. 23:10:39
megkaptam a kódot is, kiraktam a githubra:
https://github.com/mrbig/tiveda/tree/oled
igen, a lábakat kicsit át kellett rendezni
a githubos listában látszik, hogy melyik lábról hova kellett átrakni a ledeket, csipogót az oled iic csatlakozásához
a Zippelt forráskód
Válasz küldése