Verseny 2009

A kész vagy készülő munkákról itt lehet többet olvasni, illetve itt zajlanak a hírdetmények is.
Avatar
boczhunor
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009. augusztus 5. szerda, 6:00

Verseny 2009

Hozzászólás Szerző: boczhunor »

Sziasztok.Rajtam kívül még küldött be valaki projektet?Szeretném,hogy ne csak én vegyek részt. :lol: :) Vagy ha még nem is küldtetek be még semmit,tervezitek?Egyébként ezt a témát azért nyitottam,hogy itt lehessen dumcsizni a versenyről.Ti várjátok az eredményhirdetést?Mert én nagyon.A versenyeket mindig szerettem és szeretni is fogom.Izgalmasak.És meglehet nézni mások projektjeit. :lol: :D
Avatar
DOGMAN
Chipgyilok
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2006. augusztus 27. vasárnap, 6:00

Hozzászólás Szerző: DOGMAN »

Uhhh majdnem lemaradtam... a fórum főoldal van elmentve a kedvencek közé. a héten beküldök legalább 3 dolgot.
Avatar
winnerbt
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2007. március 25. vasárnap, 6:00

Hozzászólás Szerző: winnerbt »

Szia Boczhunor!
Amit beküldtél, azt majd a határidő lejárta után lehet sasolni vagy már most is meg lehet nézni?
JAni
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

Az oldalon - a II. vagy III. verseny tapasztalatai alapján - csak a határidő után....
Avatar
szovhoz
Bitfaragó
Hozzászólások: 608
Csatlakozott: 2007. április 7. szombat, 6:00

Hozzászólás Szerző: szovhoz »

Mi a beküldési határidő?
Avatar
kapu48
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2008. augusztus 29. péntek, 6:00

Hozzászólás Szerző: kapu48 »

Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

Lsd-> Nyitólap, lapteteje. Ill a Verseny szekció....

Mai állás szerint: Nov 1.
Avatar
Bence
Tranzisztorgyógyász
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2007. október 30. kedd, 6:00

Hozzászólás Szerző: Bence »

Az jó! Addigra terveim szerint kész leszek! Nem baj, hogy volt amikor segítséget kértem itt a fórumon, attól még nevezhetem az áramkört?
Bence
Avatar
boczhunor
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009. augusztus 5. szerda, 6:00

Szia.

Hozzászólás Szerző: boczhunor »

Nem tudom,hogy baj-e,ha kértél segítséget.Mivel én egyedül csináltam,és úgy tuti nem baj. :lol:
Szerintem nem kéne baj legyen.Főleg,hogy csak segítséget,tanácsokat kértél.
Tehát ideáig mintha 3 -an lennénk aki beküldött/befog küldeni projektet..Én már be is küldtem.Már aznap mikor elkezdődött a verseny beküdtem. 2 héttel hamarabb megvolt a projekt.Jobb előbb mint később. :lol: De persze nem mondtam meg senkinek,hogy mit készíttettem.Majd meglátjátok.Nagyon várom ,hogy kikerüljenek a projektek.Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy ki mit készített.Annyit elárulok,hogy én 2 projektet küldtem be,egy egyszerübbet és egy bonyolultabbat. :wink:
Ki küldte már be a projektjét?? :?: :wink:
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

Nem baj ha segítséggel dolgozik valaki. Ezt másként _csapatmunkának_ hívják.

A lényeg, hogy ne szimpla utánépítés legyen... :P
Avatar
boczhunor
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009. augusztus 5. szerda, 6:00

Hát az enyém nem utánépítés

Hozzászólás Szerző: boczhunor »

Hát az enyém nem utánépítés.A programot én írtam 100%.A neten a ... sehol sincs meg.Vagyis van ... program PC-hez de mikrokontrolleres változatot sehol nem találtam.Tehát én elkészítettem.És most itt van a versenyen. :D
Avatar
Bence
Tranzisztorgyógyász
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2007. október 30. kedd, 6:00

Hozzászólás Szerző: Bence »

Akkor jó! Lehet, hogy én is kettőt küldök be, az egyik már készen van, a másikat meg őszi szünetben szeretném megcsinálni, de a szoftver már abból is kész.
Bence
Avatar
boczhunor
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009. augusztus 5. szerda, 6:00

Örülök.

Hozzászólás Szerző: boczhunor »

Na örülök,hogy vannak akik küldenek be projektet..Mindenkinek sok sikert kívánok.Lehet ,hogy én is fogok még valamit készíteni.Csak nem nagyon van időm.Ott van a suli,sok háziolvasmány meg a barátaim kérnek tőlem mindenféle dolgot,hogy készítsek el nekük.Elég sok dolgom van.Örüök,hogy ezt a kettőt elkészítettem és beküldtem.Ha lesz időm még írok valami érdekeset.Sok sikert!! :lol: :wink: 8)
Avatar
Bence
Tranzisztorgyógyász
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2007. október 30. kedd, 6:00

Hozzászólás Szerző: Bence »

Imerős a dolog. :D Nekem ez a projekt már kb féléve készül tervezéssel mindennel együtt, de majd csak elkészül valamikor. :D
Én is sok sikert kivánok mindenkinek!
Bence
Avatar
boczhunor
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009. augusztus 5. szerda, 6:00

Na valahogy akadt időm egy új projekt elkészítésére.

Hozzászólás Szerző: boczhunor »

Na végre valahára én is eltudtam készíteni még egy projektet.Holnap küldöm is be. :lol:
Siessen mindenki a beküldéssel,mert vészesen közeledik a határidő.Még csak 10 nap van.Sok szerencsét mindenkinek továbbra!! :!: :wink: :!:
Válasz küldése