Visszabeszélő....

Robert

Visszabeszélő....

Hozzászólás Szerző: Robert »

A fórum nyílt, nem kell regisztrálni. Amíg nem él vissza vele senki. Szóval tessék ötleteket adni, esetleg saját kis programmal beszállni a cikk írásba:). Vagy csak cikizni az oldalt. A Kritika jöhet, csak konkretizáljátok. Ne azt hogy "kalapot nem ér", hanem hogy hol van elropntva, mi nem jó benne. vagy hol javítsak, fogalmazzak át, meg hol van jó magyar íróiskola. mert ugye írni meg kellene tanulni.

Télleg, nem tud valaki jó 10 ujjas gépírástanító szoftvert? :P
Avatar
bal2
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005. augusztus 27. szombat, 6:00

Hozzászólás Szerző: bal2 »

Robert

Hozzászólás Szerző: Robert »

Köszönöm:) Jónak tűnik. Most még idő kell hozzá... :P
Avatar
luxman
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2005. május 6. péntek, 6:00

Hozzászólás Szerző: luxman »

Hello! Hát nem találtam köszönet nyílvánító topicot, így ide írom. Köszi szépen a csomagot, amit ma kaptam (Rendeltem a webshopból). Főleg azért írok, mert szemet szúrt a nagyon precíz, aprólékos csomagolás.


U.I. Talán egy negatívumot írnák, mégpedig azt hogy kicsit lassan ért ide a csomag. De gondolom ennek az oka az időhiány.
Robert

Hozzászólás Szerző: Robert »

Jogos, most kissé rámborult az óra. 3 fejlesztés+suli+munkahely:(
De a hétvégén - remélem - kipihenem. A hosszú hétvégén tessék belebújni, és valami jó kis vezérlést összehozni.


A holmikhoz az oldalon - végre - készül Win alapú beállító program. Gyors fejlesztéshez a LibertyBasic az áldozat. Nagyon gyorsan lehet haladni...
Avatar
SirLeslie
Pákabűvész
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2005. április 14. csütörtök, 6:00

Hozzászólás Szerző: SirLeslie »

luxman írta:Hello! Hát nem találtam köszönet nyílvánító topicot, így ide írom. Köszi szépen a csomagot, amit ma kaptam (Rendeltem a webshopból). Főleg azért írok, mert szemet szúrt a nagyon precíz, aprólékos csomagolás.
Csatlakozom! :lol:
...olyan sokat köszönhetünk Robi bácsinak, hogycsaknnnNNNAAAaaa!!!
Mondanám, hogy aranyba kellene foglalni, de úgy nem lenne sok örömünk benne/általa :D
(különben sem mondhatok el előre semmit...meglepi készül számára)

luxman írta:U.I. Talán egy negatívumot írnák, mégpedig azt hogy kicsit lassan ért ide a csomag. De gondolom ennek az oka az időhiány.
Vannak dolgok, amit nem tudunk terv- és időszerűvé tenni, sajna...de ez legyen a legnyagyobb bajunk.
Robert

Hozzászólás Szerző: Robert »

Köszönöm szépen, a forró aranyba foglalás halasztva - remélem:)

Most kicsit jobban lesz ídőm, így a alkalmazásokba összegyűlt anyagok is felkerülgetnek, valamint egy ATTIny próbapanel is elkészült - még 1-2 hét és nyák is megvan. Na ezen szinte a teljes Bascomkönyvet végig lehet vinni, meg sok-sok játékot is még:)

És hát tanulgatom azért én is a programozást....

Lassan egy versenykiírás is kikerül az oldalra meglepetés díjakkal.... Szóval tessék visszanézegetni:)
Avatar
nobody_hun
Bitfaragó
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2005. november 14. hétfő, 7:00

Hozzászólás Szerző: nobody_hun »

Köszi, megjött a cucc!
pkedvessy

Hozzászólás Szerző: pkedvessy »

Egy ötlet a fórumhoz!
Szerintem jobban átlátható lenne, ha az egyes topikok az utolsó hozzászólás alapján lennének rendezve!
Megoldható?
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

Megnézem tud-e ilyet a BBforum.
Lassn a topicokat is rendezni kell, 1-2 nem jó helyen van...
Avatar
SirLeslie
Pákabűvész
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2005. április 14. csütörtök, 6:00

Hozzászólás Szerző: SirLeslie »

Robert írta:Megnézem tud-e ilyet a BBforum.
...
Tudja, ha a megfelelő helyen át van írva... a tutorial.hu-n van leírás hozzá :lol:
Petya

Hozzászólás Szerző: Petya »

Hello!

Mi a helyzet a csomagommal, amit dec. 9-én rendeltem? Még mindig nem ért ide, e-mailre megint nem válaszolsz, skype-on se tudlak elérni. Ha dec.31-ig sem ér ide, akkor köszönöm, tartsd meg a cuccot, majd legyártatom magam... ha a posta a hibás, akkor verd le rajtuk... Még az a szerencse, hogy nem előre utalással fizettem.

Molnár Péter
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

A csomag vagy postán utazik, vagy leért hozzád, vagy január elején a postán behajtom...

Vissza nem pattant, eddig:).
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Robert írta:A csomag vagy postán utazik, vagy leért hozzád, vagy január elején a postán behajtom...

Vissza nem pattant, eddig:).
Szerintem megpróbálhatod a postát rugdosni, mert még mindig nem ért ide... Ez senkinek nem jó, mert te nem kapod meg a pénzedet, én meg a kit-eket. Hogyan adtad fel? Volt rajta értékbiztosítás? Mert ha nincs meg, akkor visszakövetelheted az árát a postától.

Petya

p.s: el tudnád küldeni az UBS<-->RS-232 panel alkatrészlistáját? Így legalább az alkatrészeket meg tudnám venni hozzá (a kapcs.rajzon nincsenek rajta az smd méretek...)
Avatar
Robert
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 10191
Csatlakozott: 2005. december 9. péntek, 7:00

Hozzászólás Szerző: Robert »

Postán leverni csak 3 hét után tudom kezdeni:( Annyi a levélkézbesítési idő az üzletszabályzat alapján (legalábbis okltóberben még az volt:) ).


USB-RS232 alkatrészméretek 1206-os méretű ellenállások, kondik.
Válasz küldése