Arduino Pro Mini, csak atmel 168 chipként

Processing/Wiring (illetve C) nyelvű programozási fogások, tippek. (AVR-Duino, Arduino, EthDuino, Diecimila, Severino, Nano, LilyPad)
Válasz küldése
Telectronic
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2018. február 26. hétfő, 9:04

Arduino Pro Mini, csak atmel 168 chipként

Hozzászólás Szerző: Telectronic »

Sziasztok,

Mindig valami olyan hülyeséget találok ki amit az eddigi tapasztalataim alapján 99% nem csinálna, biztosan velem van a baj :).

Most éppen az az ötletem van, hogy az Arduino Pro Mini eszközt használnám, de nem kell a panel hanem csak egy Atmel 168 processzort szeretnék egy saját panelra felforrasztani és olyan boot loaderrel ellátni, hogy az Arduino 1.8.3 keretrendszerrel tudjam programozni és az Arduino Pro Mini eszköznek ismerje fel.
Az, hogy veszek Pro Mini panelt és leforrasztom róla a chipet azt úgy kihagynám, mert attól parázok, hogy a leforrasztásnál túl melegszik és tönkre megy.
Bár olcsóbb egybe a cucc, mint egy atmel 168+kvarc+ledek.

Hol találhatok ilyen leírást vagy valaki megszánna és szájbarágósan elmagyarázná hogyan és mit kellene csinálnom ?

Köszönöm

zsolt
Mindenki azt gondol amit akar, de a szabad világban, szabad országban, bármit csinálhatsz amit szabad !
Nem szeretem ezt a hazug világot !
Telectronic
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2018. február 26. hétfő, 9:04

Re: Arduino Pro Mini, csak atmel 168 chipként

Hozzászólás Szerző: Telectronic »

Köszönöm. Ez lesz az.
Mindenki azt gondol amit akar, de a szabad világban, szabad országban, bármit csinálhatsz amit szabad !
Nem szeretem ezt a hazug világot !
Válasz küldése