Állás ajánlat

Avatar
etomi
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2012. május 7. hétfő, 6:00

Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: etomi »

Tisztelt Fórumozók,
Mivel álláskereséssel kapcsolatos topikot nem találtam, ezért létrehoztam egyet.
Avatar
etomi
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2012. május 7. hétfő, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: etomi »

Kezdjük konkrétummal, azt gondolom, hogy ezen a fórumon jó helye lesz az infónak.
Angliai barátom felkérésére... keresünk Arduino programozásban jártas kollégát projektmunkára, távmunkásnak. A kiválasztás egy feladat megoldásának alapján történik, a legötletesebb, legegyszerűbb programot készítő három jelentkező kap részvételi lehetőséget a projektben. Díjazás: 1500,- EUR/hó fix, + teljesítmény arányos bónusz. Jelentkezni lehet rövid szakmai önéletrajz beküldésével a arduinoprojekt2015@gmail.com mail címre. A feladatot mailben küldjük, elkészítési határidő 5 naptári nap a kézhezvételtől számítva. (email kézbesítési időtől)
Sok sikert!
Avatar
kapu48
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2008. augusztus 29. péntek, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: kapu48 »

Minden ilyen fejlesztési munkához kel legalább 1 példány a használt hardver elemekből!
Ezek nélkül csak vaktában csapkodás az egész próbálkozás!

Ezt biztosítsátok a munkához?
8)
Avatar
etomi
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2012. május 7. hétfő, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: etomi »

A projekt egy célhardver elkészítését tűzte ki, amely arduino egységeket! tartalmaz. A hardver fejlesztés folyamatban van, de a szervezet mátrix elvű, tehát a programozók is részt vesznek benne. A belépő feladat megoldásához nem kell hardver.(csak magán vélemény...: akinek ehhez nincs egy működő hardvere az nem a mi emberünk.)
Avatar
kapu48
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2008. augusztus 29. péntek, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: kapu48 »

Már ne haragudj, de nem is volt célom a ti Emberetek, lenni!

Elsőre ez a névtelen angol úr veled együtt, ismeretlen és leinformálhatatlan a számomra!

Ezért az egész egy angolos Átverésnek néz ki!
Kel az ötnapos ingyen meló a nesze semmiért!

Majd ha tisztességesen névvel és szerződéssel jöttök ide, akkor esetleg talán hihető lesz a téma???
:mrgreen:
Avatar
etomi
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2012. május 7. hétfő, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: etomi »

A döntés a tiéd, ugye nem gondolod komolyan, hogy majd egy nyílt fórumra fog bárki munkaszerződést feltölteni. Ha ismered a startup menedzserek munkáját, akkor tudod, hogy referencia nélkül nem vesznek be egyetlen projektbe sem. Én spec ismerem a Te munkásságodat, és szívesen beajánlottalak volna, ha teljesíted az alapokat, de nem erőszak a disznótor, egy lehetőség Neked és bárki másnak. Nem kötelező élni vele. Csak halkan jegyzem meg, hogy az is egy jó megoldás, ha küldesz egy önéletrajzot, referenciákkal, és a kísérőben leírod az elvárásaidat. Aztán rögvest kiderül, hogy kamu a dolog vagy nem. Szerencsére a kevésbé aggályos emberek küldik szépen az e-maileket.
Avatar
kapu48
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2008. augusztus 29. péntek, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: kapu48 »

Ebből a válaszból még mindég hiányzik a bemutatkozás! (Ami ügye az egymás iránti udvariasság alap követelménye!)
Míg nekem itt vannak az oldalon közétet hozzászólásaim és publikálásaim, referenciának.
Ezzel szemben rólatok semmit sem lehet tudni!

(17-en megnézték az oldalt, abból én voltam 6*!???) :lol:
Avatar
etomi
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2012. május 7. hétfő, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: etomi »

Természetesen nem a Te meggyőzésed a cél, hirdetek máshol is. Ha ezek a feltételek számodra kedvezőtlenek, bizonyára jobban fizető helyen dolgozol, amivel én nem tudok, de nem is akarok versenyezni.
Avatar
kapu48
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2008. augusztus 29. péntek, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: kapu48 »

Minden szónak 1 a vége.
Semmi biztosítékod nem létezik, hogy az ismeretlen (Neve Sincs?), partnerednek van e fedezete az esetleges hó végi munkabér kifizetésére?!
:?:
Avatar
etomi
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2012. május 7. hétfő, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: etomi »

És ha Magyarországon vállalsz egy munkát, akkor hol a garancia? Még a cégjegyzék sem véd meg semmilyen visszaéléstől. Arról már ne is beszéljünk, hogy a próbaidő végén kapsz-e bármit a meleg kézfogáson kívül?
Avatar
kapu48
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2008. augusztus 29. péntek, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: kapu48 »

Ép az ilyen esetek megtörténte miatt óvatos az ember.
Itthon vad kapitalizmus van, semmi törvény nem védi a munkavállalót.
De azért mégis lehet valami előzetes infót beszerezni a munkaadóról.

Látod a problémát!
Csak épen megoldani nem vagy hajlandó?
Csak mellébeszélés történik a részedről.

Ezért már eleve reménytelennek látszik az ügy!
Avatar
etomi
Biztosítékgyilkos
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2012. május 7. hétfő, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: etomi »

Mivel nem én vagyok a munkaadó, többet ne várj tőlem, mert nincs felhatalmazásom, de ezt a hirdetésben világosan leírtam. Azért kíváncsi lennék, hogy melyik magyar startupról tudsz infót szerezni? Mert ebben az üzletágban nem így működnek a dolgok. Magunk között szólva....ha jó szakembernek tartod magad...megírod a próbát 15 perc alatt, és vagy bejön a munka vagy nem...kockáztattál negyed órát....Ha tényleg bonyolult 5 munkanapos a feladat, akkor meg jót röhögsz rajta, és hagyod a fenébe, meg dicsekedsz, hogy Téged nem lehet átverni...
Avatar
kapu48
Elektronbűvölő
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2008. augusztus 29. péntek, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: kapu48 »

:lol: :lol: :lol:
Avatar
vargajano53
Bitmanipulátor
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011. szeptember 19. hétfő, 6:00

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: vargajano53 »

Szia Kapu !
Mivel eddig csak külső szemlélője voltam a "beszélgetéseteknek" . Ezért , szerintem . Szigorúan csak szerintem , sok olyan "állás ajánlat" van ahol a munkát kérik ( taxióra NYÁK beültetése , telefonos ügyfélszolgálat , az előbbi egy napos , az utóbbi két hetes munka ) de a fizetés csak szimbolikus vagy nulla . Az ilyen munkákkal , amit tisztelt "kollégánk" fölajánlott , inkább , a végzős egyetemistákat szokás megkeresni , mint a rutinos tervezőket-tanárokat . Úgy hogy nekem ez gyanús . Szerintem . Ennyit erről . Üdv varga jano
varga jano
Avatar
csegebiga
Chipgyilok
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2015. március 27. péntek, 21:27

Re: Állás ajánlat

Hozzászólás Szerző: csegebiga »

etomi
most, hogy a téma kihűlt, talán láthatnánk néhány felvételi feladatot?
hogy mi is tanulhassunk belőle
Válasz küldése